Yasal Uyarı

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili sair mevzuat çerçevesinde işbu web sitesinde yer alan her türlü içerik, tasarım, fikir, yazı, fotoğraf ve sair görseller üzerindeki (işleme, çoğaltma, yayma, kiralama, ödünç verme, bedelli veya bedelsiz dağıtma, temsil ve dijital iletim de dahil olmak üzere işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim ve yeniden iletim hakkı, her hangi bir şekilde ve formatta değiştirmek, uyarlamak, çevirmek, türetmek ve tercüme etme hakları ile bunlarla sınırlı olmaksızın tüm mali hakları ile birlikte) mülkiyet ve sair tasarruf hakkı eser sahibi sıfatı ile münhasıran S. Gökçe Ucuzal Demir’e aittir.

Söz konusu içerik, tasarım, fikir ve görseller herhangi bir şekil veya yöntemle, tamamen veya kısmen, doğrudan veya dolaylı, geçici veya sürekli olarak eser sahibinin yazılı izni olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez, iltibas edilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz veyahut sair surette umuma arz edilemez.

Yasal Uyarı” hakkında 2 yorum var

 1. EMEL AYAN dedi ki:

  Selam Gokce

  Ben blogunla daha bu sabah tanistim, sabah diyorum cunku ben Cin’de yasiyorum ve suan burda saat sabahin 10:20’si, bugun bayram oncelikle mutlu bayramlar.. Sabah ofise geldim, dedim aksama cup cake yapsam diye google yazmamla ilk cikan link senin sayfanla tanismama vesile oldu, son bir saattir kahvemi yudumlarken, cup caketen baslayip aksama degisik tatlar denemeliyim diye 2-3 tarifini hemen defterime not ettim bile, cok ugrasilmis, cok emek harcanmis en onemlisi icine tum ictenligini katmissin, tebrik ederim ve bize ulastirdigin icinde tesekkur ederim…
  Soylemeden edemiycegim Julia Childs’i sevdigini yazinca aklima Julie&Julia filmi geldi cok begenmistim, cok etkilenmistin sende mi ondan etkilendin diye dusunmeden edemedim…=)
  Insallah aksama senin tariflerin benim dokunuslarimla guzel bir seyler cikartabilirim.. Basarilarinin devamini dilerim…
  Emel

 2. Kekim çok güzel pişti ve adımları çok açıklayıcı yazmışsınız. Teşekkür ederim. Ama kremam iğrenç oldu. Neden öyle olduğunu anlamadım ama onu kullanamıyorum. Lütfen yardım eder misiniz

Bir Cevap Yazın