Yemek Atlası İstanbul & İstanbul Dergisinde

Blogumu yazmaya başlayalı yaklaşık 6 ay oldu. Bu kısa süre içinde bir dergide yer almak benim için çok önemli bir başarı. İstanbul & İstanbul dergisinin blog tanıtım köşesinde bu ay Yemek Atlası var. Bu güzel haber için hem İstanbul & İstanbul dergisine hem de yazıyı hazırlayan Özge Lokmanhekim’e teşekkür ederim.

Özge, kendi bloğu seyahatperest.com’da gezi yazıları yazıyor. Gittiği, gördüğü yerleri okurları ile paylaşıyor. Ayrıca, Forbes Türkiye, Elele, All Decor, Time Out ve İstanbul & İstanbul gibi dergilerde de gezi yazıları yazıyor. Özge, aynı zamanda benim meslektaşım. Avukatlıktan kafasını kaldırıp hobilerinin peşinde koşanların yolları bir yerlerde yine kesişiyor anlaşılan.

Yemek Atlası İstanbul & İstanbul Dergisinde” hakkında 11 yorum var

 1. çok çok tebrik ederim

  hak ediyorsun dergilere çıkmayı

  inşaAllah yakında tv. programlarında da görürüz seni

 2. Çok teşekkür ederim Reyyan. İnşallah 🙂

 3. TEBRİKLEEEER … 🙂

  Kendimide tebrik ettim tabi, seni izlediğim için 🙂
  Yavaş ve emin adımlarla daha fazla başarılara imza atacağına eminim, o zaman da kendimle gurur duyarım seni izlediğim için 😉
  Güzel haberlere ihtiyaç duyduğum sıralar pek memnun oldum bu habere.

 4. Sevdiye, çok teşekkür ederim, çok tatlısın 🙂
  Beni izlediğin için ve beğendiğin için ayrıca teşekkürler!

 5. aysel sendoğan dedi ki:

  Gökçe Hanım öncelikle sizi tebrik ederim. İstanbul&istanbul dergisinde size ayrılan köşeyi okuduktan sonra blogunuzu ziyaret etme fırsatını buldum ve cok ilgimi çekti. Yemek hayatımızda hep vardı ve hep var olacak ama siz yemek yapmakla fotoğrafçılığı birleştirerek ve bu alanda farklılaşarak bir yenilik yaratmışsınız. Çokta iyi olmuş 🙂 tekrar tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

 6. aysel sendoğan dedi ki:

  bu arada bu fotoğraflara bakıpta acıkmamak imkansız 🙂

 7. Benim tatlı arkadaşım kocaman tebrik! Çok öperimmmm

 8. Çok teşekkür ederim Ahu’cum. Çok çok öperim seni!

 9. Aysel Hanım, çok teşekkür ederim. Hem yemek yapmayı hem de fotoğraf çekmeyi çok seviyorum. Her iki zevkimi burada sizlerle paylaşmak ve sizlerden beğeni dolu yorumlar almak beni çok mutlu ediyor. Umarım beni bundan sonra izlemeye devam edersiniz 🙂

 10. Gökçecimm öncelikle böyle güzel bir haberi, çok uzun süren aile boyu hastalık sürecinde okuyup sıcağı sıcağına tebrik edemediğim için çok özür dilerim.
  Seni gönülden tebrik ediyorum. bazı şeyler var ki çok sevmeden ve aşk duyulmadan yapılamaz. sen o aşkı bulmuşsun ve sana “karidesli pad thai”yorumumda dediğim şey gerçekleşmeye başladı işte. bu yazı güzel bir başlangıç. sende bu aşk durdukça-ki geçeceğe benzemiyor- seni çok daha fazla insanın tanıyacağı yerlerde görmek beni çok mutlu edecek arkadaşım. ellerine,emeğine,zevkine sağlık.
  çok çok öpüyor ve kucak dolusu tebrik ediyorum.
  sevgiler
  müjde

 11. Çok teşekkür ederim Müjde’cim. Güzel sözlerin beni ne kadar mutlu etti bir bilsen! Beğeni dolu yorumlar almak beni çok heyecanlandırıyor, bloguma daha bir şevkle sarılıyorum o zaman.
  Ailecek çok geçmiş olsun arkadaşım. Kış günü hastalıksız geçmiyor maalesef. İyi olduğunuza çok sevindim.
  Kucak dolusu sevgilerimle…..